Оголошення для власників земельних ділянок

Дата: 04.12.2019 14:31

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ

Відділ у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області рекомендує власникам земельних ділянок приватної форми власності, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям здійснити організацію робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою на земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, та на земельні ділянки правовстановлюючі документи на які належним чином зареєстровані та видані, але дані земельні ділянки не відображаються на Публічній кадастровій карті, для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, пропонуємо звернутися до землевпорядника Магальської ОТГ або територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за місцем розташування земельних ділянок.