Прийом громадян

Дата: 30.07.2020 15:40

Увага! На базі Новоселицької райдержадміністрації відбудеться виїзний прийом громадян керівниками області

Новоселицька районна державна адміністрація оголошує, що за ініціативи Офісу Президента України обласною державною адміністрацією заплановані виїзні прийоми громадян в районних центрах області та містах обласного підпорядкування за особистої участі голови обласної державної адміністрації, прокурора Чернівецької області, начальника Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області, начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області з метою вирішення проблемних питань населення області.

У Новоселицькому районі спільний виїзний прийом громадян запланований на 4 серпня о 10.00 годині.

Даний прийом планується провести на території перед адмінбудівлею, в якій розміщена районна державна адміністрація, або, в разі погіршення погодних умов, у залі засідань райдержадмінстарції.

З метою забезпечення дотримання санітарних норм та недопущення скупчення людей буде проведено попередній запис осіб та здійснено їх запрошення з дотриманням часового інтервалу.

Просимо заздалегідь записатися на прийом до 3 серпня 12.00 години. Контактний номер телефону для запису: 0502952348, Ліліана Миколаївна ГАБА.