Онлайн - прийом до фахівців Держпраці України

Дата: 28.10.2020 14:27

Буковинці мають змогу потрапити на онлайн - прийом до фахівців Держпраці України

18 листопада 2020 року  буковинці мають змогу потрапити на онлайн-прийом до фахівців Державної служби України з питань праці.

Розпочати онлайн-прийом планується об 11 годині.

Про свою участь в онлайн-прийомі громадяни  мають повідомити заздалегідь до Управління Держпраці у Чернівецькій області, а саме до 09.11.2020 року.

Звернення мають  стосуватися  питань трудового законодавства,  законодавства про промислову безпеку, охорону та гігієну праці.

У своєму зверненні заявник має коротко вказати його суть.  Це можна зробити  наступним чином:

надіслати листа на адресу : 58 003, Управління Держпраці у Чернівецькій області, вул. Зелена, 3, м. Чернівці.

Надіслати електронне звернення на адресу: 24cv@dsp.gov.ua,

Або у телефонному режимі: (0372) 55 37 24 .

Довідково: роботу онлайн приймальні громадян Державна служба України з питань праці впровадила з 11 лютого 2016 з метою економії часу та коштів заявникі