Оголошення про конкурс на посаду державного реєстратора

Дата: 26.11.2020 16:33

« Магальська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-  державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-  копія документа, що підтверджує стаж у сфері права або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора

-     копія паспорта

-     декларація про доходи за 2019 рік (кандидата на посаду)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Магальську сільську раду за адресою с. Магала, вул. Грігорія Нандріша,61.

Для прийому на роботу переможцю конкурсу необхідно успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – реєстри), у порядку здійснення контролю, встановленому Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.»