Дата: 23.02.2021 11:15

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території щодо розміщення будівлі  для утримання худоби і свійської птиці, приготування кормів, зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарського інвентарю по вул.Животноводів  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області.

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо розміщення будівлі  для утримання худоби і свійської птиці, приготування кормів, зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарського інвентарю на власній земельній ділянці по вул.Животноводів  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області.

Територія площею 1,43 га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться  в північно-східній частині с. Остриця Чернівецького району, в межах сільськогосподарської  зони.

Територія  проектованої  забудови примикає до вулиці населеного пункту – вул.Животноводів.

Основна мета проекту:

-уточнення планувальної структури і функціонального призначення території;

-визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

-визначення містобудівних умов та обмежень.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500.

В основному кресленні – проектному плані, в результаті аналізу містобудівної ситуації,  запропоновано  будівництво будівель для утримання худоби, для зберігання сільськогосподарського інвентарю та приготування кормів, організацію благоустрою.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 1,43 га;

-під будівлею – 0,0994 га;

-озеленення – 1,0425 га;

-замощення – 0,29 га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Магальська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану  території щодо розміщення будівлі  для утримання худоби і свійської птиці, приготування кормів, зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарського інвентарю на власній земельній ділянці по вул.Животноводів  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 24 лютого  і триватиме до   24 березня 2021 року.

Громадські слухання відбудуться 25 березня 2021 року об 11 год. в приміщенні Магальської сільської ради

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території  щодо розміщення будівлі  для утримання худоби і свійської птиці, приготування кормів, зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарського інвентарю на власній земельній ділянці по вул.Животноводів  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території щодо розміщення будівлі  для утримання худоби і свійської птиці, приготування кормів, зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарського інвентарю на власній земельній ділянці по вул.Животноводів  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, що стосується документа державного планування можна в Магальській сільській раді за адресою:с.Магала, Новоселицький  район, Чернівецька область з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Магальської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

с.Магала, Новоселицький  район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса:  magala.rada@ukr.net

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 24.02.2021р.  по  24.03. 2021 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Магальської сільської ради.

с.Магала, Новоселицький район, Чернівецька область, 60313.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)