Деякі соціальні питання в умовах воєнного стану

Дата: 13.03.2022 17:41
Кількість переглядів: 348

02 березня 2022 року прийнято Указ Президента України № 93/2022

Зкоординовано заходи з вирішення гуманітарних та соціальних питань

 

07 березня 2022 року Урядом прийнято постанову № 217

Уточнено питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану

Уточнено питання щодо встановлення додаткової винагороди в розмірі 30000 гривень щомісячно військовослужбовцям строкової служби.

 

07 березня 2022 року Урядом прийнято постанову № 214

В період воєнного стану надаватиметься державна соціальна допомога.

Державна соціальна допомога, яку було призначено раніше, продовжується на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування і виплачується за повний місяць без звернення особи до відповідних органів соціального захисту населення.

Якщо отримувачами державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю пропущено строк переогляду допомоги, виплата таких видів допомоги не зупиняється на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано