ЗДО "Універсул прікіндеїлор" с.Магала

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Універсул прікіндїлор» с.Магала Магальської сільської ради було відкрито 7 листопада 2019 року у селі Магала по вулиці Копіїлор 27. Дошкільний навчальний заклад працює за 10,5 годинним режимом роботи.

В нашому  закладі дошкільної освіти функціонує 5 груп, з них:

2-раннього віку

Молодшого дошкільного віку 2,з них:

для дітей 4-го року життя – 1 група;

для дітей 5-го року життя – 1 група;

Старшого дошкільного віку:

для дітей 6-го року життя – 1 група

Проектна потужність закладу -100місць

Кількість дітей, які здобувають дошкільну освіту – 86

із них дітей:         ясельного віку – 26;

дошкільного віку – 60;

Мова освітнього процесу - румунська мова

На першому поверсі знаходиться також харчоблок, який укомплектований повністю всім необхідним інвентарем та посудом, в групових кімнатах оснащений навчально-ігровий простір новими меблями та телевізорами. В кожній віковій групі створена база щодо оснащення педагогічного процесу та розвивального середовища.

У закладі 30 працівників, з них 1 директор , 14 педагогічних 16 технічний персонал.

У 2021 році педагогічний колектив проводив роботу щодо підвищення професійної компетентності педагогів з метою забезпечення якості освіти дошкільників у відповідності до освітньої програми «Дитина»,програми "Впевнений старт" та Базового компонента дошкільної освіти в Україні(нова редакція). Освітній процес передбачає чергування різних видів діяльності. Заняття проводяться з урахуванням розумового і фізичного навантаження. Особливу увагу педагоги приділяють індивідуальній роботі, що сприяє подальшому розвитку дітей та адаптації до шкільного навчання.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

-збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей;

-розвиток інтелекту дитини, її пізнавальних здібностей, нахилів;

-забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

-виховання любові до рідного краю, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля .

Новостворений заклад дошкільної освіти відповідає всім сучасним запитам, але разом з тим їснує і низка невирішених питань, зокрема це облаштування території по сучасним вимогам ; укомплектування закладу необхідним інвентарем з пожежної та техногенної безпеки.