ЗДО "Инжераш" с.Буда

Заклад дошкільної освіти «Инжераш» с.Буда розпочав свою діяльність на підставі рішення сесії Магальської сільської ради від 14 жовтня  2015 р. № 03.

Заклад дошкільної освіти діє згідно з Конституцією України, Конвенцією «Про права дитини», Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту освіти України, Інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Заклад дошкільної освіти працює за 10,5 годинним режимом роботи.

У закладі функціонує 2 вікових груп:

молодша (від 3-4 років) – 23 дітей;

середня група (від 4-6 років) – 23 дітей

Всього дітей -46

Першочерговим завданням колективу закладу дошкільної освіти є розвиток, збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дошкільників, забезпечення якісної підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі.

Освітній процес здійснюється відповідно до програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» нова редакція 2020р. Згідно річного плану та педагогічних рад на яких визначаємо напрямки подальшої  роботи закладу, розглядали актуальні питання життя ЗДО, аналізували діяльність колективу, організовували виставки, презентації дидактичного матеріалу, конкурси.ЗДО працює за екологічним напрямком «Розвиток мовлення дошкільників шляхом пізнання світу природи». Ми використовуємо багато форм та методів роботи, щоб дати дітям екологічні знання: - екологічні заняття всіх видів; - дидактичні ігри вправи; - екскурсії, спостереження; - проблемні ситуації, мовні логічні завдання; - праця в природі, дослідження; - конкурси, вікторини;- література, народний фольклор. Таким чином, всі ці засоби навчання та виховання дошкільників у своїй сукупності дають їм можливість не тільки одержати знання, закласти фундамент духовності, а й зрозуміти перші поняття- «екологічна свідомість» , «екологічна культура» - зрозуміти їх сутність. А формуются ці поняття протягом всього життя. Природа формує людину, ставить її на вищий щабель розвитку, вчить людину бути Людиною. А від людини залежить стан екології, природного багатства, збереження природи від стихійного і безконтрольного її використання.