Магальська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

ЗДО "Дзвіночок" с.Рідківці

Фото без опису

Історія розвитку  закладу дошкільної освіти

«Дзвіночок»с. Рідківці

Магальської сільської ради Чернівецької області Чернівецького району

Світлий дім - дитячий сад.

Наш садок "Дзвіночок" звати,

Люблять всі його малята.

Він для них як другий дім

Він подобається всім. 

У нас всадочку найприємніші турботи-

В дитячі душі сіяти добро,

І щиросердечно,ніжно їх любити,

Так,щоб від серця і до серця йшло тепло

Рідківці – одне з найгарніших сіл. Село приваблює своєю історією та красою, де тісно переплелись минуле і сучасне. Вже 53 роки наш дошкільний заклад зустрічає дітей.

        Історія нашого дитячого садочка розпочалася ще в 1969році . Садочок підпорядковувався Новоселицькій районній раді.

В садочку виховувалися діти починаючи з 1року  до 7 років. Існував дитячий садок з різновіковою групою, в ньому виховувалось 60 дітей.

Першою завідуючою була Жулінська Людмила Ульянівна .

 

З перших же днів всі гаряче взялися за роботу. Садили дерева, кущі, розбивали квітники, обживали групи, виготовляли іграшки та обладнання.

Вся увага працівників садочка приділялась догляду за вихованцями,охороні їхнього життя і здоров’я. Дітям в цьому закладі було дуже добре, тепло і затишно.

 Щоденно і повсякчасно педагоги накопичували досвід роботи з малюками.

З 1974 року на посаді завідуючої працювала Вільховецька Зінаїда Василівна.

З 1982 року на посаді завідуючої працює Мехно Ніна Василівна педагог за освітою, дисциплінована, вимоглива як до себе так і до колективу, приклала багато знань, вмінь і енергії, щоб дитячий садок став справжньою другою домівкою для дошкільнят.  

Колектив був працьовитий, дружній, з любов’ю відносився до дітей.

В той час в дитячому садку налічувалося 60 дітей різного віку від 1 до 7-ти років та працювало 9 працівників: завідуюча, вихователі, кухар , няні, музичний керівник,медична сестра,завгосп.

Вихователі були добрими, чуйними  , які дарували дітям материнську ласку і тепло свого серця.

 

         В період 70 – 80 років колектив дбав не тільки про створення умов для розвитку і виховання для дітей, а й про те, щоб кожен день в садочку був наповнений добром і користю для малечі.

З дітьми проводилася навчально-виховна робота відповідно до програм навчання і виховання дошкільників.

 

 Талановиті керівники, які багато сил доклали, щоб зміцнити матеріальну базу

закладу, згуртувати колектив, тримати на високому рівні навчально – виховну роботу .

 

                        СЬОГОДЕННЯ ЗАКЛАДУ

За ці роки багато змінилося: подвір`я, приміщення, обладнання, виросли дерева, але відношення до дітей, їх батьків,гостей залишилося таким же доброзичливим, теплим і привітним.

В даний час у закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» функціонує чотири групи, охоплено дошкільною освітою 73 вихованці. У закладі дошкільної встановлено 5-ти денний робочий тиждень. Режим роботи з 8.00-18.30. Організація освітньо-виховного процесу здійснюється за програмою виховання і навчання дітей ,,Дитина " від 2 до 7 років.    В заклад дошкільної освітиі створені всі необхідні умови для виховання і навчання дітей.

Заклад дошкільної освіти працює за пріоритетним напрямком «Музично-еститичний розвиток дітей».

Педагогічний колектив налічує 10 педагогічних працівників: директор, вихователі,практичний психолог,вчитель англійської мови.                                                                                           Обслуговуючий персонал : 15 людей: помічники вихователів,  кухарі, завгосп,сестра медична,кастелянша,підсобний робітник, та оператори газової котельні.

Колектив  закладу дошкільної освіти творчий, працьовитий, дружній, кожного дня вони створюють затишок і комфорт для своїх вихованців. Для самоосвіти педагогів систематично поновлюється методичний матеріал в  закладі дошкільної освіти .

 

                      У грудні 2017 році відбулося обєднання двох громад жителів села Рідківці та Магала, в звязку з чим утворилася Магальська територіальна громада . З ініціативи голови Магальської ТГ Нандриш Олени Троянівни у 2019 році в нашому закладі дошкільної освіти добудували нове приміщення на 50 вихованців, створені найсучасніші умови для наших дітей.

              Успіх роботи дитячого закладу залежить від тісних взаємин та єдності з батьками. Відносини між працівниками дитячого закладу і батьків будуються на основі співпраці, взаєморозуміння та взаємодопомоги. Батьки беруть участь у підготовці дітей до різних свят,  шиють костюми, являються основними спонсорами життєдіяльності закладу.

Розвивати естетичний смак у дітей-дошкільників допомагають не тільки групові розвивальні осередки, але й естетично оформлена територія  закладу, де діти перебувають більшу половину свого часу. Це дає змогу ознайомитися з навколишнім ,пізнати оточуюче середовище, загартовуватись, фізично розвиватися та набувати естетичного смаку. Сподіваємося, що кожен хлопчик і дівчинка збережуть ту теплоту спілкування, радість від зустрічі з прекрасним, які вони отримують у садочку і дитячий садок назавжди залишиться у їх дитячих спогадах.

На сьогодні головна мета діяльності  закладу дошкільної освіти  спрямована на забезпечення повноцінного фізичного та психічного здоров'я дошкільників, підвищення якості освітньо–виховного процесу, виховання справжніх патріотів нашої держави, підготовку дітей до активного суспільно-корисного життя та навчання у школі .

Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для свого розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись, якщо дитина живе з честю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться находити у світі любов. Створити такий світ можуть тільки справжні майстри.

Якими ми хочемо бачити наших вихованців? Звичайно ж , здоровими, розумними, працьовитими, сильними, уважними до близьких, добрими, справжніми патріотами нашої України. А ми дорослі, будемо і надалі нести відповідальність за те, щоб у дитячих душах з дня у день міцніли паростки доброти і любові.

Хай щастить тобі,рідний наш дім,

Хай дитячим він повниться сміхом.

Хай усім буде весело в нім,

І малеча росте нам на втіху!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь