ЗДО " Лумя копіїлор" с.Остриця

Заклад дошкільної освіти «Лумя копіїлор» розпочав свою роботу у вересні 2014 році. В закладі дошкільної освіти функціонують  4 групи з загальною кількістю вихованців-72.

Заклад працює за п’ятиденним режимом роботи з 10,5 годинним перебуванням дітей (з 0800 до 1830 год.)

В закладі дошкільної освіти працюють 25 працівників, з них 11 педагогів та 14 обслуговуючий персонал.

Освітній процес на протязі року здійснюється відповідно до програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

Пріоритетним напрямком роботи є патріотичне виховання, та турбота про фізичний розвиток дітей, зміцнення та укріплення їх здоров’я.

В закладі дошкільної освіти «Лумя копіїлор» створені належні умови для організації харчування дітей дошкільного віку. Харчоблок та групи забезпечені відповідним посудом та кухонним інвентарем.

Заклад дошкільної освіти «Лумя копіїлор» прагне розвиватись, головною метою є створення безпечних, сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку в неї ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу.