ЗДО "В"юнок" с.Рідківці

`"

Інформація про заклад

Повна назва - Заклад дошкільної освіти "В’юнок" с.Рідківці Магальської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області

Скорочена назва – ЗДО «В’юнок» " с.Рідківці
Форма власності  – комунальна
Юридична адреса –   вул.Небесної Сотні, буд.43 с. Рідківці, Чернівецький район,  Чернівецька область  60312
Директор  –  Акімова Людмила Григорівна
Мова освітнього процесу –  українська
Кількість груп –  В закладі функціонують 3 групи дошкільного віку, із них:
1 група молодшого дошкільного віку – від 3 до 4 років;
1 група середнього дошкільного віку – від 4 до 5 років;

Ліцензований обсяг  –     60   місць
Фактична кількість вихованців – 59 дітей, із них 19 дітей молодшого віку, 40 дітей дошкільного віку.

Укомплектованість груп проведена згідно з віком дітей, індивідуальними потребами та з урахуванням запитів батьків.

Кількість працівників – 22.

Освітній процес забезпечують: директор, музичний керівник, 5 вихователів, практичний психолог, керівник гуртка англійської мови, асистент вихователя, сестра медична. Обслуговуючого персоналу  12 працівників.

Режим  роботи:   7.45–18.15.

Заклад працює в умовах 5-ти денного робочого тижня.
Телефон  –    0975438932
E–mail       –
riddnz@ukr.net

Сайт -        http://ridkivtsi-zdo1.cv.sch.in.ua

Гурток "Кумедний англійський"

Мета і завдання діяльності закладу:

Мета:

• створення сприятливих умов для повноцінного перебування дитиною у закладі;
  • формування основ базової культури особистості;
  • всебічний розвиток психічних і фізичних якостей у відповідності з віковими та індивідуальними особливостями;
  • підготовка до життя в суспільстві, до навчання у школі;
  • забезпечення безпеки життєдіяльності дошкільника.

Завдання:

• Формувати професійну компетентність педагогів в області освоєння нових державних освітніх стандартів дошкільної освіти.
  • Організувати роботу щодо впровадження проектного методу навчання і виховання дошкільнят для розвитку мислення, фантазії, уяви, творчих здібностей.
  • Формувати сімейні цінності у дошкільнят, зберігати і зміцнювати здоров’я дітей, їх фізичного розвитку через спільну діяльність з сім’ями вихованців.

Про навчальний заклад:

Заклад дошкільної освіти «В’юнок» с.Рідківці побудовано у 1968 році колгоспом «Память ілліча» ( дитяча дошкільна установа «Сонечко» (ДДУ) -тоді  була така назва закладу). Установа працювала  цілодобово за шестиденним робочим тижнем.

Першими керівниками  були: Максимюк (Бахтіна) Сіма Степанівна, Адамович Марія Миколаївна, Бринзан Людмила Олександрівна,  які самовіддано працювали над створенням матеріально-технічної бази закладу та новими педагогічними підходами які були спрямовані на розвиток, навчання та виховання дітей.

З 1997 року заклад очолює Акімова Людмила Григорівна.

У 1992 році установу було переведено на баланс  Рідківської сільської ради, та перейменовано на дошкільний навчальний заклад №1 с. Рідківці Новоселицького району Чернівецької області ( ДНЗ №1).

У зв’язку з реорганізацією Рідківської сільської ради  2017 році, ДНЗ №1 передано Магальській сільській  раді, та у 2021 році перейменовано на Заклад дошкільної освіти «В’юнок» с.Рідківці Магальської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Режим роботи закладу становить 10,5 годин (з 7.45 до 18.15)

Функціонують 3 групи дошкільного віку, із них:
1 група молодшого дошкільного віку – від 3 до 4 років;
1 група середнього дошкільного віку – від 4 до 5 років;
1 група старшого дошкільного віку (з інклюзивною освітою)  – від 5 до 6(7) років.

Навчально-виховний процес здійснюється державною мовою – українською. Групові приміщення забезпеченні меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр.

ЗДО «В’юнок» с.Рідківці здійснює освітньо-виховну діяльність відповідно  Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, Конвенції ООН «Про права дитини» та вимог Програми навчання і виховання дітей від двох до семи років «Дитина». Керуючись цими документами, педагоги спільно з батьками працюють над створенням розвивального предметного середовища, необхідних умов для розвитку потреб та інтересів кожної дитини для її духовного зростання.        Предметно-розвивальне середовище в групах можна охарактеризувати як таке, що відповідає сучасним вимогам: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку дитини в самостійній і спільній діяльності, враховано розподіл дитячої активності, гендерний підхід, психофізіологічний комфорт.