Острицький ліцей

Острицький ліцей був заснований Магальською сільською радою народних депутатів  і вперше згадується в 1868 році. У селі проживало 1949 чоловік. У закладі освіти навчались 300 учнів (160 хлопців та 140 дівчат). Національний склад учнів був таким: 297 румунів та 3 німців.

У 1904 році заклад освіти діяв за 5-ти класною системою. З 409 дітей шкільного віку ліцей відвідували 342 учнів (183 хлопців та 159 дівчат).  Національний склад учнів був таким: 329 румунів та 13 німців. В той час викладали такі вчителі: Душко Микола, Кудла Дмитро, Кудла Емілія, Кантемир Аспасія, Дашкевич Іларіон.

26 липня 1924 році був прийнятий Закон про початкову та середню освіту згідно якого впродовж 5 років передбачалось введення обов’язкового  7-ми річного терміну навчання. Острицька школа(теперішній ліцей) перейшла на румунську мову навчання.

У 1969 році заклад освіти був добудований, був побудований другий поверх, до 1997 року була Острицька школа І-ІІ струпенів

З 1997 року Острицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

З 2021 року Острицький ліцей.

За весь цей період в закладі освіти працювали 11 директорів. Першим директором був Пепінеску, другим був Кожокар, третійм Требич, потім Аксаній, Федоровський, Малатинський Є.К., Воронка О.І., Єремій М.Г., Биндю І.Л., Аксаній М.І.,Міхалчан М.А.

На даний момент директором ліцею є Дубець Н.Г.

Колектив ліцею: 33 вчителів,14 технічних працівників.

Кількість учнів: 304. Кількість класів: 18.

Структура ліцею:  І ступінь – початкова школа 1-4 класи, 8 класів.

ІІ ступінь – гімназія 5-9 класи, 8 класів.

ІІІ ступінь – ліцей 10-11(12) класи, 2 класи.