Виробничий травматизм в області за 9 місяців 2020 року

Дата: 09.10.2020 12:42

Виробничий травматизм в області за  9 місяців 2020 року

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє: за 9 місяців 2020 року на підприємствах регіону сталося 33 нещасні випадки. Сім із них - зі смертельним наслідком.

Випадки виробничого травматизму мали місце у соціально-культурній сфері (загалом постраждали 22 осіб, п’ятеро із них загинули);

у галузі торгівлі (3 постраждалих);

у машинобудуванні (3 травмованих, один із них смертельно);

на підприємствах автомобільного транспорту (двоє потерпілих);

на залізничному транспорті (один смертельно травмований);

На підприємства та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, а також на підприємстві пошти та зв’язку - по одному нещасному випадку.

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:

згідно зі статтею 13 Закону України «Про охорону праці», роботодавець зобов’язаний  створити на підприємстві, в установі, організації , на кожному робочому місці у кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про охорону праці», кожен працівник зобов'язаний  дбати про безпеку праці на своєму робочому місці.