На вебпорталі Пенсійного фонду можна сформувати витяг з Електронного реєстру листків непрацездатності

Дата: 06.05.2022 13:09

Пенсійний фонд реалізував можливість формування в електронному вигляді  інформації з Електронного реєстру листків непрацездатності засобами вебпорталу.

Страхувальник (для підтвердження періоду непрацездатності свого працівника) або ж сама застрахована особа може сформувати такий електронний документ за формою «Витяг з Електронного реєстру листків непрацездатності» (далі – Витяг з ЕРЛН) в персональному електронному кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду у вкладці «Запит на отримання електронних документів».

При формуванні запиту додано поля, одне з яких обов'язково потрібно заповнити для подачі електронного запиту на Витяг:

• номер листка непрацездатності;
  • номер випадку непрацездатності;
  • період формування (з-по),

Сформувати Витяг з ЕРЛН та будь-яку електронну довідку можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) чи  шляхом автентифікації через систему інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID так і в зручному форматі через мобільний застосунок «ПЕНСІЙНИЙ ФОНД».