ЕЛЕКТРОННІ ДОВІДКИ З QR-КОДОМ дозволяє отримати електронну довідку 24/7

Дата: 14.07.2022 16:32

На вебпорталі є можливість замовити різні електронні довідки, підтверджені QR-кодом. Електронна довідка з QR-кодом – електронний документ, підписаний кваліфікованим електронним підписом Пенсійного фонду України.

Згідно з чинним законодавством такий е-документ є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.  Довідки з QR-кодом дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах податкової та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби, тощо.

Які електронні довідки доступні для формування на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України?

• про доходи пенсіонера;
  • про трудовий та страховий стаж (Додаток 9);
  • форми ОК-5, ОК-7;
  • повідомлення про відкриття персональної електронної облікової картки;
  • дані про нараховану заробітну плату;
  • дані про особливі умови праці;
  • витяг з Реєстру застрахованих осіб (Витяг з РЗО);
  • витяг з Електронної трудової книжки (Витяг з ЕТК);
  • витяг з електронного реєстру листків непрацездатності (Витяг з ЕРЛН).

Як отримати електронну довідку?

• Виберіть в особистому кабінеті у розділі «Комунікації з ПФУ» опцію «Запит на отримання електронних документів» та заповніть поля форми запиту.
  • Відстежте стан обробки поданого звернення у вкладці «Мої звернення».

Відповідь на запит отримаєте у розділі «Мої документи» - вкладка «Документи, видані мені в ПФУ» у вигляді pdf-довідки, яку можна зберегти чи роздрукувати.

• Перевірити дійсність довідки можна зчитавши QR – код або через спеціальний багатозначний перевірочний код під ним у розділі  «Відкриті сервіси Вебпорталу» - опція «Верифікація виданих документів».