ОБРАТИ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ СЕБЕ СПОСІБ ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ МОЖНА У РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Дата: 29.09.2022 18:28

Питання способу отримання пенсійних коштів набуло для українських пенсіонерів особливої актуальності в умовах воєнного часу. Для людей, які  вимушено залишили свої домівки, надзвичайно важливо мати можливість отримання пенсійних коштів незалежно від місця реєстрації та перебування на пенсійному обліку.

Таку можливість забезпечує банківське обслуговування з виплати пенсій. Для його оформлення достатньо залишити відповідну заяву в банку, який передасть її до пенсійної служби, або звернутися до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України для подання відповідної заяви із зазначенням реквізитів рахунку. При цьому і відкриття, і обслуговування пенсійних рахунків у банку є безкоштовним.

Заяву про виплату пенсії можна подати до Пенсійного фонду і дистанційно в електронній формі, здійснивши всього кілька простих кроків:

• авторизуватися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису, системи GOV.ID чи за допомогою сервісу Дія. Підпис
  • зліва на сторінці обрати пункт меню "Щодо пенсійного забезпечення" обрати пункт "Внесення змін до пенсійної справи"
  • обрати пункт "Заява про зміну способу виплати пенсії"
  • заповнити потрібні поля форми заяви та завантажити до неї скановані копії необхідних документів
  • засвідчити заяву кваліфікованим електронним  підписом та відправити до Пенсійного фонду.