День працівників освіти

Дата: 30.09.2022 13:03

Шановні освітяни Магальської територіальної громади!

У першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. Це свято встановлено указом Президента України в 1994 році.

З нагоди професійного свята від імені депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, працівників апарату сільської ради та особисто від мене  прийміть найщиріші вітання за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість і щедрість душі.

На ВАС покладене надзвичайно відповідальне й почесне завдання - навчання та виховання підростаючого покоління, формування нової генерації громадян України. Саме ВИ передаєте молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови незалежної держави.

В умовах сьогодення, коли ворог прагне знищити нашу державу, Ви своєю невтомною працею і діями наближаєте перемогу над російським окупантом. Дякую ВАМ за патріотичне виховання молоді, волонтерство, прихисток внутрішньо переміщених осіб.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

У цей святковий осінній день бажаю ВАМ мирного неба, довгої та світлої долі, міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії та творчої наснаги в ім'я кращого майбутнього рідної країни.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою

сільський голова                                                                        Степан САІНЧУК