ЯК ОНОВИТИ НА ВЕБПОРТАЛІ ПАСПОРТНІ ДАНІ ПРИ ЗАМІНІ ПАСПОРТА СТАРОГО ЗРАЗКА НА ІD-КАРТКУ?

Дата: 01.11.2022 16:59

Якщо застрахована особа виявила у своєму персональному кабінеті некоректні чи неактуальні відомості (прізвище, ім’я, по батькові на поточний момент, дата народження, місце народження, стать, громадянство, серія та номер паспорта, номер телефону, адреса місця проживання тощо), то має подати до органів Пенсійного фонду Анкету застрахованої особи для внесення, зміни чи уточнення таких даних.

Найзручніше та найшвидше сформувати таку Анкету через особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua. До заповненої анкети слід додати  скановані копії документів, що підтверджують будь-які зміни: паспорт громадянина України чи інший документ, що посвідчує особу, документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта.

Щоб сформувати та подати Анкету  для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб дистанційно, потрібно:

• увійти до особистого кабінету на вебпорталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);
  • перейти до лівого бокового меню та в розділі “Комунікації з ПФУ” обрати пункт “Анкета для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб”;
  • прикріпити скан-копії документів, які є обов’язковими для подання Анкети;
  • підписати кваліфікованим електронним підписом (ввести КЕП та пароль до нього) і відправити до Пенсійного фонду;
  • відстежити стан обробки поданого звернення у пункті меню «Мої звернення»;
  • після завершення опрацювання відповідальною особою органу Пенсійного фонду України поданої Анкети (статус звернення - «Виконано») перевірити оновлені дані в особистому кабінеті.