З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2022 10:33

Шановні  військовослужбовці!

Сьогодні Збройні Сили України, це слава, гордість, міць, оберіг країни, армія сильних, відважних, мужніх  кращих синів і дочок, які служать рідному народові, є прикладом незламності духу, самовідданості, віри у рідну державу та її майбутнє. Ви завзято б'єте ворога, крок за кроком звільняєте тимчасово окуповані росіянами землі, ваша мужність, хоробрість та професійність визнані більшістю країн світу, високо цінується українським суспільством.

День Збройних Сил України - свято  людей, готових у потрібний час стати захистом і опорою  своєї країни, підтримувати славні традиції та звитяги наших батьків, дідів, які здобували перемоги над загарбниками.

Від імені депутатів, членів виконавчого комітету, працівників виконавчого апарату сільської ради та особисто від себе висловлюю  щиру подяку  кожному військовослужбовцю за захист нашої неньки України, наших родин та дітей. Дякую матерям, які виховали синів, котрі сміливо вдягнули військову форму та воюють проти російського окупанта.  Дякую дружинам  військових, які щодня підносять до Бога молитви за своїх чоловіків. Дякую дітям військових,

Які надихають батьків на звершення подвигів.
         Бажаю Вам та вашим родинам миру, злагоди, віри, сили, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України. До нових перемог та звершень.

У цей день схиляю голову перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну землю. Вічна їм пам'ять!
Низький уклін землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність  нашої держави.  Громада чекає на ваше повернення.

Мир тоді панує, коли армія чатує. Слава Україні! Слава її Збройним Силам! Слава Героям!

Сільський голова            Степан САІНЧУК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)