Дата: 11.01.2023 14:30

11 січня 2023 року під головуванням сільського голови Степана Саінчука відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Заслухано звіти про роботу у 2022 році поліцейських офіцерів, закладів культури громади та виконавчого комітету. Обговорено питання про схвалення Положення про електронні петиції в Магальській сільській раді. Доручено відділу організаційної та кадрової роботи внести проект Положення на розгляд та затвердження чергової сесії.

Також в ході засідання розглянуті питання надання матеріальної допомоги жителям громади для вирішення соціально-побутових проблем, на поховання, лікування тощо. Прийняті рішення щодо відкриття по господарських номерів, призначення піклувальників, виплати компенсацій за проживання внутрішньо переміщених осіб та інші.

За результатами розгляду усіх питань прийняті відповідні рішення.