Нові правила отримання водійських прав

Дата: 18.01.2023 11:49

Нові правила отримання водійських прав

В Україні почали діяти нові правила отримання водійських прав

З 2023 року в Україні діє оновлений алгоритм отримання водійських прав

На першому етапі потрібно обрати акредитований навчальний заклад та пройти теоретичний курс навчання. Потім за допомогою онлайн-тренажера готуватися до іспиту у сервісному центрі МВС.

Наступний етап – практична підготовка. Майбутній водій опановує водійські навички, здає практику водіння в автошколі та отримує свідчення.

Після цього потрібно звернутися до сервісного центру МВС та успішно скласти практичний іспит, щоб отримати посвідчення.

ВАЖЛИВО! Відтепер практику водіння можна розпочати вивчати лише після складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС. Після цього – практичний іспит спочатку в автошколі, а потім – у МВС.

Якщо Ви, або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, просимо звертатися за безоплатною правовою допомогою до сектору «Новоселицьке бюро правової допомоги» розташованого за адресою: м. Новоселиця, вул. Чкалова, 7, (перший поверх будівлі Новоселицької міської ради) (03733) 5-07-20.

• скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua;