Засідання виконавчого комітету від 27.01.2023 р.

Дата: 27.01.2023 13:25

Фото без опису

27січня 2023 року під головуванням заступника сільського голови Валерія Кучерявого відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради. Розглянуто та обговорено питання. "Про введення в дію рішення Конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Магальської сільської ради». Вирішено затвердити протокол засідання Конкурсної комісії та визначити ТОФ «АЛЬФАТЕР» виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах громади. Зобов'язано зазначене підприємство впродовж першого півріччя з моменту підписання договору не піднімати вартість послуг. Також доручено сільському голові САІНЧУКУ С.І. укласти з 01 лютого 2023 року Договір терміном на 12 місяців з переможцем конкурсу - ТОВ «АЛЬФАТЕР» .

З метою забезпечення повноцінного та якісного харчування в закладах освіти  громади, відповідними рішеннями виконавчого комітету встановлено плату в 2023 бюджетному році за харчування дітей у ліцеях до 40,00 грн. на одного учня на день та закладах дошкільної освіти до 50,00 грн. на одну дитину. Водночас звільненні на  100 % від плати за харчування за рахунок коштів місцевого бюджету  наступну категорію дітей:

- дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

- дітей з сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних навчальних закладах;

- дітей, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти та інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти;

- дітей, учасників бойових дій на території проведення АТО/ООС;

- дітей, батьки яких отримали інвалідність чи загинули під час участі в АТО/ООС;

- дітей, які мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО);

- дітей, батьки яких мобілізовані на військову службу до лав Збройних сил України

На засіданні виконавчого комітету  також розглянуті інші питання, з яких прийняті відповідні рішення.