ЧИ НАРАХОВУЮТЬСЯ ПІЛЬГИ З ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКЩО ВЖЕ ПРИЗНАЧЕНО СУБСИДІЮ

Дата: 24.01.2023 08:16

У разі призначення житлової субсидії особам, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива не нараховуються протягом періоду отримання житлової субсидії, крім випадку, коли пільговиками є члени сім’ї особи зі складу домогосподарства, які не проживають за адресою домогосподарства.

Інформація про зазначених осіб подається управителям або об’єднанням, виконавцям комунальних послуг та вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.