В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ РОБОТОДАВЦЯ СТАТУС ЛІКАРНЯНОГО ПОЗНАЧЕНО ЯК "ГОТОВО ДО СПЛАТИ". КОЛИ РОБОТОДАВЕЦЬ ОТРИМАЄ КОШТИ НА РАХУНОК?

Дата: 21.02.2023 16:03

Статус листка непрацездатності «готово до сплати» вказує на те, що страхувальник може працювати з ним для нарахування коштів.

Коли такий статус з’явиться, роботодавець має сформувати на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України заяву-розрахунок на фінансування відповідного виду допомоги та надіслати її до Фонду.

Після опрацювання заяви-розрахунку кошти будуть направлені Пенсійним фондом України роботодавцю на спеціальний рахунок для зарахування страхових виплат.

Після отримання цих коштів від Фонду роботодавець виплачує їх застрахованій особі.