Марафон задля благополуччя людей і миру

Дата: 01.03.2023 12:01

Марафон задля благополуччя людей і миру

18 березня розпочинається Міжнародний марафон «Єднання місцевого самоврядування світу задля благополуччя людей і миру». Першого дня відбудеться діалог між представниками місцевого самоврядування міст-побратимів країн, де приймають найбільшу кількість біженців з України, які рятуються від війни, – Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії, Словаччини та лідерами/-ками місцевого самоврядування України. До діалогу також запрошені закордонні засоби масової інформації.

Мета заходу: показати світу справжнє обличчя війни, яку розгорнула росія проти України та посилити партнерство місцевого самоврядування України та світу.

Початок о 12 год за київським часом.

Трансляція наживо на Facebook-сторінках МінрегіонуПрограма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», «Децентралізації», Асоціації міст України та Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Ініціатива зазначеного заходу належить Міністерству розвитку громад та територій.

Партнери марафону – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», Асоціація міст України, Асоціація об’єднаних територіальних громад, портал «Децентралізація».

Наступний захід – діалог з муніципалітетами Австрії, Франції, Німеччини, Швейцарії та Великобританії.