Засідання виконавчого комітету 10.03.2023 року

Дата: 10.03.2023 14:17

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

10 березня  2023 року під головуванням заступника сільського голови Валерія Кучерявого відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Зокрема заслухано інформацію про роботу адміністраторів відділу Центру надання адміністративних послуг, звіт директора  Комунального некомерційного підприємства «Магальська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Лягу Г.Г. щодо виконання фінансового плану установою у 2022 році та про  фінансовий план амбулаторії на 2023 рік. Створено опікунську раду при виконавчому комітеті з питань забезпечення прав  повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), яку очолив заступник сільського голови Валерій Кучерявий. Затверджено порядок надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення з питань призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена та надання погодження опікуну на вчинення правочинів.

За результатами обговорення інформації  щодо переліку вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичної та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», виконавчий комітет вирішив доручити голові комісії з питань найменування та перейменування об'єктів топоніміки на території Магальської громади Анжелі КРІСТЕЛ організувати та провести з даного питання громадські слухання у формі електронних консультацій в строк 3 місяці з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради відповідного інформаційного повідомлення. Також,  за необхідності, організовувати та проводити «Публічні  громадські обговорення (слухання)» з жителями відповідних вулиць у формі зборів,  круглих столів, зустрічей.Результати громадських слухань винести на розгляд сесії сільської ради.

На даний час є наступні пропозиції щодо перейменування вулиць:

Актуальна назва

Вул. Теїлор, Дачілор

пров. Суворова

Пров. Теїлор, Дачілор

З метою створення умов для реалізації прав громадян на працю, забезпечення їх соціальних гарантій, додаткового стимулювання мотивації  для залучення до суспільно корисних робіт в інтересах територіальної громади осіб, що  перебувають на обліку в центрі зайнятості, затверджено наступні види громадських і тимчасових робіт на території  громади на 2023 рік:

1)ремонтні роботи на об’єктах комунальної власності – заклади освіти, культури, медицини тощо;

2)роботи пов’язані з упорядкуванням, відновленням та благоустроєм кладовищ, стадіонів, парків, скверів, прибережних смуг, природних джерел, водоймищ, русел річок, інше;

3)озеленення території населених пунктів  громади, об’єктів соціальної сфери,  придорожніх смуг;

4)прибирання та збір вторинної сировини, поліетилену, пляшок, іншого сміття;

5)роботи пов'язані з водопостачанням на території громади;

6)облаштування дитячих, спортивних, інших майданчиків та зон відпочинку;

7)ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів;

8)надання допомоги особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно вирішувати питання життєзабезпечення;

9)впорядкування місць меморіального поховання, пам'ятників та пам'ятних місць;

10)роботи пов'язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, приміщень, де проживають ВПО;

11)чищення (розчищення) комунальних  доріг;

12)чищення (розчищення) протизсувних, протиповеневих та інших  споруд спеціального призначення;

13)сільськогосподарські роботи - польові, збирання врожаю, сінокосіння, вантажно-розвантажувальні тощо;

14)заготівля дров для опалювального сезону;

15)інші суспільно корисні роботи.

Також в ході засідання виконавчого комітету розглянуті інші,зарезультатами яких прийняті відповідні рішення.