Психічне здоров"я та психосоціальна підтримка

Дата: 10.03.2023 15:17

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Представники міжнародної організації HIAS, завітали до Магальської територіальної громади та провели психоосвітній тренінг для працівників сільської ради та освітян.

Учасники тренінгу ознайомились з практиками подолання стресу, емоційного вигорання та обговорили методи подальшої роботи із ВПО. Основна мета таких зустрічей – це допомогти відновити внутрішні психологічні ресурси, сприяти стабілізації емоційної сфери.

Сподіваємося, що на цьому наша співпраця не завершиться і підтримка по програмі психосоціальної допомоги в подальшому буде надана і внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Магальської ТГ, а також і всім тим, хто постраждав від війни в Україні та опинився у складних життєвих обставинах.