ЧЕРНЕЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ

Дата: 27.03.2023 14:30

Фото без опису

Захищаючи Україну від російських агресорів 25 березня 2023 року під час виконання бойового завдання  поблизу населеного пункту Бахмут загинув наш односельчанин,  вірний син України   ЧЕРНЕЙ  ДМИТРО ІВАНОВИЧ 08.10.1976 року народження.

Магальська сільська рада в особі  голови Саінчука Степана Івановича, виконавчого комітету, депутатського корпусу, Рідківського  старостинського округу, жителів всієї громади  висловлюють щирі співчуття матері Марії,  близьким родичам, друзям та знайомим загиблого ГЕРОЯ.
На жаль, словами важко загоїти  в серці  болючу рану втрати, смерть близької людини - велике випробування, В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сімʹї та разом з Вами схиляємо  голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну  ДМИТРУ,  який захищав Батьківщину за кожного з нас!