оформлення грошової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Дата: 12.04.2023 16:47

Фото без описуФото без опису

Представники чеської гуманітарної організації «Людина в біді», цими днями завітали до Магальської територіальної громади з метою здійснення реєстрації внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в населених пунктах громади, для отримання додаткової грошової допомоги. Грошова підтримка надаватиметься протягом трьох місяців у розмірі 2220 грн. на кожного члена родини. Пріоритет мали найбільш уразливі внутрішньо переміщені особи (наприклад, сім’ї з літніми людьми, люди з інвалідністю тощо), які не отримували грошову допомогу протягом останніх трьох місяців від інших гуманітарних організацій.

Після завершення реєстрації, протягом 3-4 тижнів триватиме обробка даних. Про виплату допомоги заявників буде поінформовано SMS повідомленням. У разі виникнення запитань щодо реєстрації чи виконання програми, звертайтесь на «гарячу лінію» чеської гуманітарної організації «Людина в біді» за телефоном 0 800 210 174 (пн..-пт. З 9.00 до 17.00) або надіславши листа на електронну адресу hotline/ukr@peopleinneed.net