ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Дата: 24.04.2023 16:30

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області області, щоб уникнути травмування та смертельних випадків серед дітей, звертається до кожного громадянина, особливо до батьків.

З початку року на території Новоселицької, Ванчиківецької, Боянської, Магальської, Топорівської територіальних громад виникло 35 пожеж, на яких загинула одна людина. Найчастіше до пожеж призводить нехтування правилами пожежної безпеки та людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків, як і самим громадянам, так і державі, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди.

За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

Шановні батьки!

Нагадайте дітлахам наступні правила пожежної безпеки:

- не слід намагатися загасити полум’я самостійно;

- потрібно зателефонувати за номером «101» та покликати на допомогу дорослих;

- не можна ховатися від пожежі у шафі, під ліжком та інших темних місцях;

- не слід гасити електроприлади водою;

- не можна користуватися під час пожежі ліфтом;

- потрібно намочити тканину водою та дихати крізь неї і швидко залишити приміщення;

- якщо вийти з приміщення немає можливості, то слід вийти на балкон та кликати на допомогу.

Пам’ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров’я залежить тільки від нас!

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС

України у Чернівецькій області