Проведено засідання виконавчого комітету Магальської сільської ради

Дата: 11.05.2023 15:30

Фото без описуФото без опису

10 травня  2023 року під головуванням заступника сільського голови Валерія Кучерявого відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Заслухано інформацію головного спеціаліста з фізичної культури та спорту Маковійчука С.І. про проведення спортивно-масових заходів на території громади, звіт директора Комунального некомерційного підприємства «Магальська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Лягу Г.Г. щодо виконання фінансового плану установою в 1 кварталі 2023 року.  Затверджено Положення про проведення атестації працівників комунальних закладів культури та обсяг компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. Надано дозвіл на розміщення цирку-шапіто «Аполлон» в населених пунктах Магала та Рідківці, матеріальну допомогу на поховання військового, що загинув на війні з російськими окупантами. Визначено інвесторів з фінансування містобудівної документації.

Виконавчим комітетом позитивно вирішено питання щодо безкоштовного харчування учнів, батьки яких проходять службу в ЗСУ, затверджено кандидатуру щодо присвоєння звання «Мати-героїня» Дутці Тетяні Іванівні, висновки про призначення мешканців громади, що здійснюватимуть постійний нагляд за особами, які потребують стороннього догляду.