Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Дата: 16.05.2023 13:47

Фото без опису

Слава Герою! Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Магальської громади. Під Бахмутом захищаючи неньку України загинув військовослужбовець ГРАБКО ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ, юний хлопчина, якому мало б виповнитися у червні 26 років.

ДМИТРО народився  в Рідківцях. Тут зростав, навчався і закінчив школу, захоплювався   футболом, воротар Футбольного клубу «Рідківці», любимчик спортивної публіки. Завжди веселий, усміхнений, життєрадісний, любив життя,  рідних, друзів. Війна змінила його  життя зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек, військове. Після повномасштабного  вторгнення росії на територію України за покликом серця став на захист рідної країни, був у найгарячіших точках, де велися запеклі бої. До кінця свого молодого життя добросовісно виконував свій громадський обов'язок.
      Магальська сільська рада, виконавчий комітет, сільський голова Степан Саінчук, староста Рідківського старостинського округу Людмила Адамович, уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття матері, батьку, сестрі, усім родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого ГЕРОЯ – ДМИТРА ГРАБКА, розділяють їх сум,  горе, та непоправну втрату.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних,  друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав, любив і шанував ДМИТРА.
     Вся Магальська територіальна громада сумує разом із рідними ГЕРОЯ та низько схиляє голови у скорботі.
Нехай душа загиблого знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Магальська сільська ради просить громадськість гідно зустріти та провести в останню путь ГРАБКА ДМИТРА ВАСИЛЬОВИЧА.

Фото без опису