Магальська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для здійснення комерційної діяльності

Дата: 25.05.2023 10:48
Кількість переглядів: 95

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для здійснення комерційної діяльності на

земельній ділянці з кадастровим номером 7323083600:06:021:0001, площею 0.30 га на території Магальської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

    Детальний план території для здійснення комерційної діяльності на земельній ділянці з кадастровим номером 7323083600:06:021:0001, площею 0.30 га на території Магальської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

    Мета ДПТ: забезпечення комплексності забудови території, деталізації планувальної структури території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту, уточнення меж всіх обмежень у використанні земель згідно із законодавством, державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами, спеціальною документацією, визначення містобудівних умов.

     В межах території ДПТ передбачається розміщення виробничої території – розміщення адміністративної, складської та виробничої будівлі. В межах відповідної території проектується функціональна зона – комунально-складська зона КС-5 (зона розміщення об’єктів 5-класу санітарної класифікації).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

   Магальська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

    Громадське обговорення починається з 26-го травня 2023 року і триватиме до 24-го червня 2023 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

    Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

    Громадські слухання відбудуться 27-го червня 2023 року об 11:00 год. в приміщенні Магальської сільської ради за адресою: с. Магала, вул. Нандриша, буд. 61

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

    Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Магальської сільської ради за адресою: с. Магала, вул. Нандриша, буд. 61, з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

    Магальська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 60313, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Магала, вул. Нандриша, буд. 61

    Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 26-го травня 2023 року до 24-го червня 2023 року.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

    Проведення транскордонних консультацій не потребує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь