ФАНАР ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 19.06.2023 16:28

На жаль сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі…

16 червня2023 року  при виконанні бойового завдання внаслідок танкового обстрілу поблизу  населеного  пункту Миколаївка Бахмутського району Донецької області загинув наш земляк, житель  с. Прут,  стрілець – санітар  ФАНАР Петро Васильович,  народився 24.07.1979 року народження в с. Припруття  Новоселицького району.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна.

Ціною свого життя  Петро  здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя.

Магальська сільська рада в особі її голови Саінчука Степана Івановича, виконавчий комітет, депутатський корпус, Рідківський старостинський округ та  жителі всієї громади висловлюємо  щирі співчуття дружині, дітям, батькам, близьким родичам, знайомим і друзям загиблого ГЕРОЯ.
Нехай душа Петра знайде вічний спокій… Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! ГЕРОЯМ СЛАВА!