ЯК, ПЕРЕБУВАЮЧИ ЗА КОРДОНОМ, ДИСТАНЦІЙНО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 07.06.2023 14:57

Громадянин України, який тимчасово перебуває за кордоном, має змогу за потреби відмовитися від отримання житлових субсидій або пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в Україні.

Дистанційно або засобами поштового зв’язку можна подати відповідну заяву про припинення виплат до органів Пенсійного фонду.

У заяві обов'язково зазначити:

назву органу Пенсійного фонду України, в якому громадянин перебуває на обліку;

прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) отримувача житлової субсидії/пільги;

адресу зареєстрованого/задекларованого або фактичного місця проживання/перебування;

контактний номер мобільного телефону;

адресу електронної пошти (за наявності);

вид державної підтримки (наприклад, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг; житлова субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; або пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, пільги на оплату житлово-комунальних послуг, пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу).

У разі необхідності отримання довідки/скан-копії довідки про припинення та неотримання житлової субсидії/пільг – зазначити про це в заяві.

Контакти територіальних органів Пенсійного фонду України можна знайти на вебпорталі Пенсійного фонду України https://www.pfu.gov.ua/kontakty/