ВШАНУВАННЯ  ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ МАГАЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.08.2023 10:21

ВШАНОВУЄМО  ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ ГРОМАДИ

Сьогодні у День пам'яті загиблих захисників України, Магальська сільська рада в особі її жителів, сільського голови Саінчука Степана Івановича, депутатів, працівників та членів виконавчого комітету, Рідківського старостинського округу віддає шану  воїнам, які загинули при виконанні бойових завдань, віддали своє життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність:

ІВАНУ МИХАНЮКУ, уродженцю села Рідківці

ВІОРЕЛУ РОМАНЮКУ, уродженцю села Магала

ЄВГЕНУ ПРОНІНУ, уродженцю села Рідківці

СЕРГІЮ АНДРУСИКУ, уродженцю села Рідківці

ОЛЕГУ ДОЗИДЕНКО, уродженцю села Рідківці

ДМИТРУ ЧЕРНЕЮ, уродженцю села Магала

ДМИТРУ ГРАБКУ,  уродженцю села Рідківці

ПЕТРУ ФАНАРУ, жителю села Прут

ЄВГЕНУ ДУБНЯКУ, уродженцю села Рідківці

РУСЛАНУ СТЕПАНЧУКУ, уродженцю села Рідківці

Їх імена на віки – вічні вписані в історії нашої громади та України, як воїнів ГЕРОЇВ. Сумуємо, згадуємо, пам'ятаємо, схиляємо голови в глибокій скорботі. Висловлюємо щирі співчуття близьким родичам, друзям, знайомим. Дякуємо батькам за синів, які виховали в них справжню любов до Батьківщини. Хай Господь Бог дає Вам  сили та витримки. Вічна пам'ять і СЛАВА нашим ЗАХИСНИКАМ.

ДОВІДКОВО

День пам’яті держава започаткувала в 2019 році. Саме 29 серпня, бо з цією датою пов’язаний один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом           пам’ятного дня 29 серпня став соняшник.
Повномасштабне вторгнення росії 24 лютого 2022-го відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат.

Сільський голова    Степан Саінчук