Вітання з нагоди Дня Знань - 1 вересня.

Дата: 31.08.2023 08:01

Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки!

Від імені депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, працівників апарату сільської ради та особисто від мене прийміть найщиріші вітання  із чудовим, хвилюючим, незабутнім святом — Днем Знань!

Перше вересня - це свято вчителів, вихователів,  батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітками та онуками знову прийшли до навчальних закладів. Це свято, що єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Для когось це навчальний рік, що  буде першим, для когось – останнім чи черговим.

Висловлюю щиру вдячність усім керівникам освітніх закладів та педагогічним колективам громади за створені належні умови для навчання наших діток, щоденну працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Дякую ВАМ за патріотичне виховання учнівської молоді. Всім бажаю  мирного неба, міцного здоров'я, наснаги в ім'я кращого майбутнього рідної країни, творчих успіхів, досягнення  мети у житті,  взаєморозуміння між учнями, вчителями та батьками. А нашим дорогим першокласникам - відкриття широких освітніх пізнань.

Упевнений, що спільна праця, наполегливість та єдність думок стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.

Сільський голова    Степан Саінчук