Співпраця з благодійними фондами та внутрішньо переміщеними особами

Дата: 26.09.2023 16:05

Фото без опису

Сьогодні, 26 вересня, начальник відділу соціального захисту населення Крістіна Гостюк та начальник відділу «Служба у справах дітей» Крістіна Ютиш, разом з батьками та дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Магальської громади, взяли участь  в  публічній події у формі дискусії «Щодо трансформації конфліктів та інтеграції між групами».

Даний захід організовано Благодійним фондом «Карітас Чернівецької Єпархії», проходив в Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту.

В рамках заходу було проведено екскурсію по музею, організовано обговорення різних життєвих ситуацій внутрішньо переміщених осіб та способи їх вирішення.