Робота над Стратегією розвитку Магальської територіальної громади

Дата: 02.11.2023 14:16

Робота над Стратегією розвитку

Магальської територіальної громади

Фото без описуФото без опису

01 листопада 2023 року в приміщенні Магальської сільської бібліотеки проведено чергове обговорення питання щодо  розробки Стратегії розвитку  Магальської територіальної громади на 2024-2029 роки.

Зазначений захід проведено під керівництвом експерта зі стратегічного планування Ігоря Баб'юка за участі секретаря ради Крістел А.Д., заступників сільського голови Кучерявого В.С. та Гарабажів Д.В., старости Рідківського старостинського округу Адамович Л.М., начальників та працівників структурних підрозділів виконавчого апарату сільської ради, представників навчальних закладів громади.

В ході роботи сформовані стратегічні та операційні цілі стратегії, а саме: розбудова економічного потенціалу громади; створення умов для особистого розвитку та соціального захисту; створення комфортних та безпечних умов для проживання в громаді.

Також окреслено основні завдання, які необхідно виконати найближчим часом. Досягнуто домовленостей про внесення документа на громадське обговорення та розгляд сесії у грудні поточного року.