Відбулося  чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 08.11.2023 14:34

Відбулося  чергове засідання виконавчого комітету

08 листопада 2023 року під головуванням секретаря ради Анжели КРІСТЕЛ відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Заслухано інформацію про роботу пожежних команд громади, схвалено звіт про виконання фінансового плану  Амбулаторії загальної практики сімейної медицини за 9 місяців поточного року, проєкти місцевих програм турбота, туризму, розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини на 2024-2025 роки.

Надано дозвіл на безоплатне харчування в закладах освіти окремим категоріям дітей, що мають відповідні на це пільги, матеріальну допомогу учасникам бойових дій, інвалідам війни, пенсіонерам на лікування, поховання. Встановлено статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітнім з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Рідківського старостинстького округу. Затверджено обсяг компенсацій витрат власникам житла на оплату комунальних послуг, де проживають ВПО. Розглянуті питання щодо постійного догляду за особами, які потребують такої послуги, надано дозвіл на вчинення правочину від імені недієздатної особи, прийняті інші рішення відповідно до повноважень виконавчого комітету.