Магальська громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території по вул. Чернівецькій  в с.Остриця Чернівецького

Дата: 17.11.2023 14:17
Кількість переглядів: 97

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території по вул. Чернівецькій  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування: 

Детальний план території  по вул.Чернівецькій в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області.

Територія площею 4,5820 га, на яку  розробляється детальний план території, розташована в південній частині с.Остриця Магальської сільської ради,  в межах населеного пункту, зліва автомагістралі національного значення Н-10 Ів.-Франківськ-Чернівці-Мамалига (на Кишинів) в зоні розміщення об’єктів 5-го класу санітарної класифікації, на комунальних  землях.

Основна мета проекту-визначення  функціонального призначення та параметрів забудови земельних ділянок приватної та комунальної власності з метою розміщення придорожнього комплексу з автостоянками  легкового та великовантажного автомобільного транспорту, офісних, складських приміщень, торгівельно-складських будівель та магазину змішаних товарів, а також інженерно-технічних споруд.

Детальним планом території передбачено такі заходи  із землеустрою: зміщення  земельних ділянок задля утворення проїзду та впорядкування існуючого стану землекористування, зміна конфігурації та площі існуючої АЗС ANP,  утворення восьми  нових земельних ділянок, загальною площею  2,2973га  з цільовими призначеннями, що є  основними  або супутніми для даної проектованої території.

Проектом   визначено також перелік  проектних обмежень у використанні земель, щодо яких встановлено нормативні  обмеження.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

Магальська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення  Детального плану  території  по вул.Чернівецькій в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з  17 листопада  до 16 грудня  2023 року.

            Громадські слухання відбудуться  16 грудня    цього року  об 11-00 год. в приміщенні Магальської сільської ради

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території по вул.Чернівецькій в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області  та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Магальській сільській раді за адресою:вул.Г.Нандріша,61, с.Магала, Чернівецький   район, Чернівецька область з 09-00 до 17-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Магальської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

            Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

Вул.Г.Нандріша,61, с.Магала, Чернівецький   район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса:  magala.rada@ukr.net

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 17.11.2023р.  до  16.12. 2023 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Магальської сільської ради.

Вул.Г.Нандріша,61, с.Магала, Чернівецький  район, Чернівецька область, 60313.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь