Повідомлення про початок розроблення  детального плану території по вул. Г.Нандріша, 34 в с. Магала

Дата: 21.11.2023 15:25

Повідомлення про початок розроблення  детального плану території

по вул. Г.Нандріша, 34 в с. Магала

На виконання рішення  ХХІУ сесії УІІІ скликання Магальської  сільської  ради від 15 червня 2023р. №39/2-24/23, виконком Магальської сільської ради  повідомляє про початок розроблення  детального плану території  для розміщення магазину  по продажу змішаних товарів по вул. Григорія Нандріша, 34 в с. Магала Чернівецького району Чернівецької області без здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації через відсутність в проекті видів діяльності  та об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури ОВД, а також   ймовірності негативних наслідків для територій та об’єктів природно-заповідного фонду,  екологічної мережі та  здоров’я населення.