Відбулось засідання 27 позачергової сесії Магальської сільської ради

Дата: 22.11.2023 17:06

Фото без описуФото без опису

21 листопада 2023 року вдбулась 27 позачергове засідання сесії сільської ради. Обговорено та прийнято рішення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах громади, затверджено місцеві програми з фінансової підтримки хворих із   трансплантованими органами, «Турботу»,  розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини,  туризму, первинної медичної допомоги, фізичної культури та спорту, ремонту доріг. Затверджено Стратегію розвитку закладів дошкільної освіти громади на 2023-2027 роки, в новій редакції Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», Комплексну програму  щодо підтримки учасників бойових дій, інших осіб, які залучалися (залучені)та брали (беруть) безпосередню участь у  здійсненні заходів з національної  безпеки  і  оборони,  відсічі та стримуванні  збройної  агресії  російської федерації проти  України та членів їх сімей.

Сесією виділено кошти на  придбання для закладів освіти столового та чайного посуду, опромінювача бактерицидного, вогнегасників, м’ясорубки електричної, пилососу, циркуляційного насосу для опалювальної системи тощо, внесено зміни до сільського бюджету, надано дозвіл на розробку містобудівної документації, погоджено плани поділу земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, затверджено технічні документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розглянуто заяви та клопотання фізичних та юридичних осіб

Розглянуто інші питання, що стосуються соціальних, економічних проблем розвитку територіальної громади, з яких прийняті відповідні рішення.