Привітання дітей громади з різдвяними та новорічними святами!

Дата: 03.01.2024 11:34

Привітання дітей громади з різдвяними та новорічними святами!

Новорічні свята – це диво, яке чекають усі, але особливо бажано воно для дітей, які вірять та чекають на здійснення бажань та мрій.

Тому, саме напередодні новорічних та різдвяних свят, за сприянням Магальського сільського голови Степана Саінчука, працівники виконавчого комітету Магальської сільської ради вручили солодкі новорічні подарунки дітям пільгових категорій які потребують особливої уваги і підтримки.

Подарунки стали приємним сюрпризом для дітлахів, адже саме в період передноворічних свят щирі дитячі бажання повинні бути почуті.

Даруючи дітям позитивні емоції , зичимо їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими. Це – майбутнє України і нехай воно буде світлим.