Пам'ять про героїв не згасне

Дата: 18.01.2024 11:53

Пам'ять про героїв не згасне

Указом Президента України військовослужбовець, уродженець села Буда Магальської територіальної громади, 08.10.1976 року народження, ЧЕРНЕЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ, нагороджений орденом «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ ступеня, посмертно.

Високу державну  нагороду вручено  рідній сестрі загиблого офіцером IV відділу Чернівецького РТЦК та СП старшим лейтенантом Дмитром Блейбер.

Урочиста і водночас сумна подія відбулася в Острицькому ліцеї.  В заході взяли участь  секретар  сільської ради Анжела Крістел, начальник відділу правового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного Степан Вітюк, адміністрація  та вчителі навчального закладу.

Захищаючи Україну від російських окупантів наш ГЕРОЙ загинув 25 березня 2023 року під час виконання бойового завдання  поблизу населеного пункту Бахмут.
     На жаль, словами важко загоїти  в серці  болючу рану втрати ДМИТРА ІВАНОВИЧА. Жителі громади схиляють  голови в глибокій скорботі. Вічна пам’ять і слава українському ВОЇНУ,  який захищав Батьківщину та кожного з нас!