Повідомлення про громадські обговорення детального плану території по вул.Г.Нандріша, 34 в с.Магала Чернівецького району Чернівецької області

Дата: 18.01.2024 14:25

Фото без описуФото без опису

Виконком Магальської сільської ради повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території  для розміщення магазину  по продажу змішаних товарів по вул. Григорія Нандріша,34 в с.Магала Чернівецького району Чернівецької області та громадські обговорення  містобудівної документації.

Громадське обговорення  Детального плану  території  по вул.Г.Нандріша,34 в с.Магала Чернівецького району Чернівецької області  проходитиме  з  19 січня  по 16 лютого  2024 року.

Громадські слухання відбудуться  16 лютого    цього року  об 11-00 год. в приміщенні Магальської сільської ради.

Надсилати пропозиції (зауваження) можна за адресою:

Виконком Магальської сільської ради.

Вул.Г.Нандріша,61, с.Магала, Чернівецький   район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса:  magala.rada@ukr.net