Чергове засідання Ради ВПО

Дата: 08.02.2024 11:23

07 лютого відбулося чергове засідання Ради ВПО Магальської громади

За участю членів Ради,  внутрішньо переміщених осіб  та працівників сільської ради, обговорили всі аспекти проживання  ВПО у громаді та склали план роботи Ради на перше півріччя 2024 року.

Зазначено, що сільська рада приділяє значну увагу організації побуту та соціальній адаптації людей, які знайшли тут прихисток. Внутрішньопереміщені особи завжди можуть звернутися за консультацією до ЦНАПу та медичною допомогою до амбулаторії, дітям раді у школах та дошкільних закладах.

Сільська рада не тільки самотужки, а й за участі   благодійних організацій та фондів шукає способи щодо покращення умов проживання та адаптації ВПО.

На 2024 рік затверджено Програму підтримки, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб та території Магальської сільської ради, яка покликана сприяти задоволенню першочергових потреб та соціально-побутових питань, працевлаштуванню та налагодженню зв’язків між ВПО та бізнесом, зменшенню соціальної напруги.

Сільська рада та Рада ВПО відкриті до  пропозицій,  готові чути та вирішувати  запити внутрішньо переміщених осіб.