Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань проекту детального плану території по вул. Г.Нандріша,34 в с.Магала Чернівецького району Чернівецької області

Дата: 12.02.2024 09:12

Рішення  сільської ради про розроблення  проекту містобудівної документації:

Рішення ХХІУ сесії УІІІ скликання Магальської сільської ради №39/2-24/23 від 15 червня 2023року «Про надання дозволу на  розробку містобудівної документації «Детальний план території» в с.Магала».

Завдання на розроблення містобудівної документації на місцевому рівні:

-Завдання на розроблення детального плану території, затверджене замовником та погоджено начальником відділу містобудування , архітектури та охорони культурної спадщини Чернівецької РДА 21.11.2023р;

-Завдання на розроблення розділу  інженерно-технічних заходів цивільного захисту детального плану території по вул.Г.Нандріша,34 в с.Магала Чернівецької області, 28.11.2023р., погоджене Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області №69 01-6072/69 07 від 14.12.2023р.

Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави  для його розроблення:

Замовник: Магальська сільська рада;

Розробник: ПП «Територіальне планування» , ід. код  юридичної особи 37646886;

Директор - Думітращук Валентина Дмитрівна, архітектор, кваліфікаційний сертифікат 002707.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських  слухань та умови участі в них:

Громадські слухання будуть проведені 16 лютого 2024 року об 11-00 год. в приміщенні Магальської сільської ради.

Інформація про час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення  громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових та інших твердих (матеріальних) носіях:

З матеріалами проекту детального плану території по вул.Г.Нандріша,34 в с.Магала Чернівецького району Чернівецької області, на паперових носіях, можна в приміщені Магальської сільської ради протягом  п’яти календарних днів з  12 лютого  по 16  лютого 2024р., у тому числі у вихідні дні та неробочий час.

Інформація про посадову особу замовника розроблення  містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) призначено заступника Магальського сільського голови Гарабажів Д.В.

Надсилати пропозиції (зауваження) можна за адресою:

Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

Вул.Г.Нандріша,61, с.Магала, Чернівецький   район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса:  magala.rada@ukr.net

Матеріали щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні в повному обсязі відповідно до визначеного в установленому  законом порядку складу та змісту, крім інформації, яка відповідно до закону становить державну таємницю або належить до інформації з обмеженим доступом:

Проект детального плану території по вул.Г.Нандріша,34 в с.Магала Чернівецького району Чернівецької області в повному обсязі складається з двох текстових частин  та містобудівної і землевпорядної графічних частин:

І-ІІ Текстова  частина

Частина І  Комплексна оцінка території

1.1Загальні положення.

1.2Просторово-планувальна організація території.

1.3Землеустрій та землекористування.

1.4Природні та ландшафтно-рекреаційні території.

1.5Обмеження у використанні земельних ділянок.

1.6Забудова територій та господарська діяльність.

1.7Обслуговування  населення.

1.8Транспортна мобільність та інфраструктура.

1.9Інженерне забезпечення  територій, трубопровідний транспорт та телекомунікації.

1.10Підготовка та благоустрій території.

ЧастинаІІ Обгрунтування проектних рішень

2.1Просторово-планувальна організація території

2.2Природоохоронні  та ландшафтно-рекреаційні території

2.3Обмеження у використанні земельних ділянок

2.4Функціональне зонування території детального планування.

2.5Забудова територій та господарська діяльність

2.6Обслуговування  населення

2.7Транспортна мобільність та інфраструктура

2.8Інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації

2.9Інженерна підготовка та благоустрій території

2.10Інженерно-технічні заходи технічного захисту

2.11Землеустрій та землекористування

2.12План реалізації містобудівної документації

2.13Техніко-економічні показники.

ІІІ.Графічна частина

МІСТОБУДІВНА ЧАСТИНА:

3.1Схема розташування території детального плану території на викопіюванні у планувальній структурі території територіальної громади, масштаб довільний;

3.2План існуючого   використання території  та схема існуючих  обмежень у використанні  земель, М 1:500, фотофіксація ;

3.3Проектний план  та схема проектних обмежень у використанні земель, М1:500;

3.4План функціонального зонування території, М1:500;

3.5Схема транспортної мобільності  та інфраструктури, М1:500;

3.6Схема інженерного забезпечення території, М1:500;

3.7Схема інженерної підготовки, благоустрою території, вертикального планування, М1:500;

3.8Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту (ЦО), М1:2000;

3.9 Схема розміщення місць захисту, М1:500;

3.10План червоних ліній,М1:2000;

3.11Креслення поперечного профілю вулиці,М1:100;

ЗЕМЛЕВПОРЯДНА ЧАСТИНА:

3.10План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду  цільового призначення, з урахуванням наявних обмежень та обтяжень;

3.11План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення  детального плану, відомості про які підлягають внесенню  до Державного земельного кадастру,М1:1000;

3.12План обмежень у використанні земель, відомості  на які  підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації, М1:1000.