Відбулося  чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 15.02.2024 14:25

Фото без опису

14 лютого 2024 року під головуванням в.о. голови сільської ради Анжели КРІСТЕЛ відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Заслухано інформацію про дотримання Концепції безпеки в закладах освіти громади, щодо виконання заходів з покращення увіковічення пам'яті героїв російсько-української війни та підтримки учасників бойових дій і членів їх сімей, схвалено звіт про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Магальська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» за 2023 рік.

Надано матеріальну допомогу учасникам бойових дій та членам їх сімей, особам з інвалідністю, на поховання тощо. Встановлено статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітнім з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Рідківського старостинського округу, висунуто кандидатуру Федоряк Тетяни Василівни на присвоєння почесного звання «Мати - Героїня», яка народила та виховує 5-х дітей, затверджено  перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам Магальської ТГ та мають економічну, соціальну, та екологічну користь для громади по яких будуть організовані та проведені роботи, прийняті інші рішення відповідно до повноважень виконавчого комітету.