15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 19.02.2024 13:26

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.  Минуло 35 років з часу виведення військ з Афганістану. Напередодні цієї пам’ятної дати за участі сільського голови Саінчука Степана Івановича та  лідера воїнів-афганців Новоселиччини Петра Раци спільно з ветеранами-афганцями вшановано полеглих побратимів та сьогоднішніх захисників України, які полягли в  боях з російським окупантом.

Степан Іванович від імені депутатів та членів виконавчого комітету сільської ради висловив присутнім слова вдячності за мужність та проявлений  героїзм під час виконання військового обов’язку в Афганістані, побажав мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та якнайшвидшої перемоги. Зазначив, що воїни-афганці зробили значний вклад  у розбудову  Збройних Сил України та  сьогодні героїчно захищають нашу державу від терористичний дій.

За сприяння у вирішенні питань воїнів – афганців Петро Раца нагородив Саінчука Степана Івановича медаллю з нагоди 35-річчя виведення військ з Авганістану.